Dni Otwarte Funduszy Europejskich – zgłoś swój udział.

Zapraszamy do udziału w VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w dniach 10-12 maja 2019 r. pod hasłem „Polska Różnorodna”, Dni Otwarte to popularna akcja o dużym zasięgu skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć.

Jeżeli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich, realizujesz lub zrealizowałeś ciekawy projekt, zgłoś się już dziś i dołącz do akcji! W dniach 10 – 12 maja 2019 r. otwórz swoją siedzibę dla odwiedzających. Daj sobie możliwość zaprezentowania swoich projektów i opowiedzenia o swojej przygodzie z Funduszami Europejskimi. Zaoferuj zniżkowe lub darmowe wejścia do swojej placówki, aby wszyscy zainteresowani mogli zobaczyć i poznać efekty Twoich projektów.

Tegorocznej edycji wyjątkowo towarzyszą obchody 15-lecia wstąpienia Polski w UE.  Profesjonalna promocja akcji w telewizji, w Internecie i radio, strona internetowa promująca akcję z wyszukiwarką oraz mapą wydarzeń, pakiet darmowych materiałów promocyjnych dla każdego wydarzenia, obecność najciekawszych wydarzeń i atrakcyjnych projektów w mediach, opublikowanie atrakcji na mapie Europe in My Region na stronie Komisji Europejskiej, a także pomoc w opracowaniu koncepcji wydarzeń – to tylko niektóre z zalet udziału w wydarzeniu.

Jak zgłosić wydarzenie do akcji?

Wyślij swoje zgłoszenie drogą elektroniczną poprzez stronę www.dniotwarte.eu.

Pozwól poznać miejsca na co dzień niedostępne dla odwiedzających. Nie czekaj! Zgłoś swój projekt już dziś! Zgłoszenia można wysyłać do 15 kwietnia br.

Więcej informacji na stronie: http://www.ewt.gov.pl/strony/wiadomosci/rozpoczynamy-nabor-projektow-do-vi-edycji-dni-otwartych-funduszy-europejskich/

Skip to content