Konferencja podsumowująca projekt pn. "Pogranicze Śląsko-Morawskie"

Stowarzyszenie „Region Beskidy“ wraz z partnerami, czeskim Moravian-Silesian Tourism s.r.o. w roli Partnera Wiodącego oraz polskim Stowarzyszeniem Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza“ z dniem 31.08.2023 r. kończy realizację polsko-czeskiego projektu pn.“Pogranicze Ślasko-Marawskie“ finansowanego z programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska na lata 2014-2020.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferecji zamykającej projekt, która będzie okazją do podsumowania dotychczasowych działań w projekcie,  a także do rozmowy na tematy dotyczące turystyki w regionie pogranicza polsko-czeskiego.

Konferencja odbędzie się  w Bielsku-Białej (Hotel Szyndzielnia) w dniu 29 sierpnia 20023 r. Początek o godz. 9:30, zakończenie ok. godz. 15:00.

Dodatkowo dla zainteresowanych będzie możliwość bezpłatnego wyjazdu kolejką gondolową na Szyndzilenię oraz zwiedzanie wieży widokowej.

Swoje uczestnictwo zgłosić można poprzez poniższy link:
Potwierdzenie udziału w konferencji podsumowującej

Termin zgłoszeń to 25.08.2023 r.

Projekt pn. „Slezsko – Moravské pohraničí / Pogranicze Śląsko – Morawskie“. Projekt dofinansowany przez Unię Europejską  ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska

Skip to content