Zaproszenie na polsko-słowackie Forum Partnerskie „Zyskaj milion… przyjaciół i pomysłów"

Przedstawiciele Regionalnego Punktu Kontaktowego Programu Interreg Polska – Słowacja oraz Stowarzyszenie „Region Beskidy” serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu – Polsko-Słowackim Forum Partnerskim: „Zyskaj milion… przyjaciół i pomysłów”, które odbędzie się 5 i 6 czerwca 2017 roku w Rzeszowie (Hotel Prezydencki).

Udział w Forum to szansa na znalezienie partnera do projektu, możliwość konsultacji swojego pomysłu na projekt, okazja do spotkania z przedstawicielami instytucji wdrażającymi Program Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.

Zgłoszenia odbywają się wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej (dostęp: https://pl.plsk.eu/wez-udzial-w-szkoleniach) i są przyjmowane do dnia 25 maja 2017 roku.

Na Forum zapraszamy przedstawicieli organizacji, którzy wpisują się w szeroką listę potencjalnych beneficjentów Programu Interreg.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz program spotkania znajdziecie Państwo na stronie Wspólnego Sekretariatu Technicznego w Krakowie.

Uczestnikom zostanie zapewniony m.in. bezpłatny transport na miejsce Forum i z powrotem, wyżywienie i nocleg (pokoje dwuosobowe) z 5 na 6 czerwca 2017 r.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje termin nadesłania zgłoszeń, serdecznie zapraszamy!

Skip to content