Spotkanie informacyjne w województwie śląskim.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym organizowanym przez Regionalny Punkt Kontaktowy w województwie śląskim w dniu 19 stycznia 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej.

 

Spotkanie skierowane jest do potencjalnych wnioskodawców przedstawicieli instytucji z terenu województwa śląskiego, zainteresowanych nawiązaniem i rozwijaniem współpracy z partnerami słowackimi w dziedzinie edukacji i uczenia się przez całe życie.  Dodatkowo w związku z planowanym na  marzec/kwiecień br. 2. naborem wniosków projektowych z dziedziny edukacji transgranicznej i uczenia się przez całe życie, spotkanie będzie stanowiło okazję do uzyskanie wielu przydatnych informacji   w zakresie tworzenia wniosku o dofinansowanie. Bezpośrednio po spotkaniu istnieje możliwość konsultacji propozycji projektowych po uprzednim zgłoszeniu informacji na formularzu rejestracyjnym (wypełnienie pola: Uwagi)

W załączeniu program spotkania

 

Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na http://ewt.slaskie.pl/czytaj/spotkanie_informacyjne_nt__3__osi_priorytetowej_interreg_polska__slowacja

 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o rejestrację elektroniczną w terminie do 16 stycznia 2018 r.

 

Zapraszamy do udziału.

 

Skip to content