77 TOUR DE POLOGNE" – UWAGA NA UTRUDNIENIA W RUCHU w Bielsku-Białej

Szanowni Państwo

W związku ze zbliżającym się zakończeniem trwania naboru  7 sierpnia br. do godziny 15:00 zwracamy uwagę,  iż w dniu 7 sierpnia ulicami miasta Bielsko-Biała przebiegać będzie trasa III etapu 77 edycji wyścigu kolarskiego Tour de Pologne.

Na terenie Bielska-Białej wyścig przejedzie ulicami: Górską, Żywiecką,  Wyzwolenia,  Stojałowskiego, Orkana, Sobieskiego, Konopnickiej – rondo Hulanka – w lewo w Al. Andersa – w prawo Al. Armii Krajowej –  Karbową, Kolistą.

Planowane zamknięcie dróg w Bielsku-Białej od około godziny 13:00 do ok. godziny 17:00 z zastrzeżeniem, że ruch będzie sukcesywnie przywracany po przejeździe kolumny wyścigu. Przejazd kolarzy na terenie Bielska-Białej w ramach wyścigu przewiduje się w godzinach 14:20 – 16:30.

Więcej informacji na stronie:

http://bielsko.slaska.policja.gov.pl/ka2/informacje/wiadomosci/292204,77-TOUR-DE-POLOGNEquot-UWAGA-NA-UTRUDNIENIA-W-RUCHU.html

Bardzo prosimy o sprawdzenie Państwa  trasy przejazdu 7 sierpnia br. lub wizytę w siedzibie Stowarzyszenia „Region Beskidy” w dniu 6 sierpnia br.

Skip to content