Mobilny Punkt Informacji Turystycznej "Wspólne Dziedzictwo" w Cieszynie

W dniu 9 czerwca wraz z Euroregion Těšínské Slezsko – Śląsk Cieszyński – promowaliśmy „Wspólne Dziedzictwo” w ramach mobilnego punktu informacji turystycznej na Pikniku Europejskim organizowanym w związku z 15-leciem Polski i Republiki Czeskiej w Unii Europejskiej. Impreza odbyła się w Cieszynie, na Campingu OLZA.

W programie przewidziano wiele atrakcji, m.in. ściankę wspinaczkową, gry i zabawy edukacyjne, quizy i konkursy z nagrodami, stoiska z kuchnią regionalną oraz około godz. 20:00 występ zespołu Ampli Fire, a zaraz po nim pokazy Teatru Ognia.

Obszerna fotorelacja z tego wydarzenia oraz innych, które odbywają się w ramach projektu „Wspólne Dziedzictwo” na naszym profilu na FB pod linkiem : @INTERREGWDSD

Wyjazd promocyjny mobilnego punktu informacji turystycznej realizowany był w ramach projektu pt. „Dziedzictwo Kulturowe i Przyrodnicze Dla Rozwoju Pogranicza Polsko Czeskiego „Wspólne dziedzictwo”. Projekt dofinansowany  jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.
Skip to content