'Wspólne dziedzictwo" na Snow Expo w Warszawie

Beskidy na Snow Expo

Zima jest jednym z najbardziej wyczekiwanych, nie tylko przez ośrodki narciarskie, ale głównie przez turystów planujących zimowy wypoczynek na nartach   sezonem w Beskidach.  Z uwagi na zbliżający się sezon w Warszawie na Stadionie Narodowym odbyły się TARGI SPORTÓW ZIMOWYCH SNOW EXPO 2019. Podczas dwóch dni targowych 26 i 27 października promowana była oferta pn. ” Uroki czesko-polskiego pogranicza”, która opracowana została przez partnerów projektu podczas wspólnych warsztatów i spotkań.

Wszyscy uczestnicy targów „Snow Expo” mogli poznać kulturę krajów stawiających szczególnie na turystykę górską, zapoznać się z ofertą zimowych kurortów, hoteli i stacji narciarskich, a nawet… zarezerwować wyjazd. Dzięki wydarzeniu można było skosztować smakołyków regionalnych, poznać i nabyć najnowszy sprzęt narciarski, snowboardowy, turystyczny i wspinaczkowy, jak również obejrzeć samochody 4×4. W stolicy obecni byli w tych dniach także znani sportowcy i podróżnicy.

Na targach nie zabrało stoiska naszego projektu flagowego pn. „Wspólne Dziedzictwo”. Atrakcje z polsko-czeskiego pogranicza prezentowało Stowarzyszenie „Region Beskidy”.

 

Skip to content