Uruchomienie bazy konkurencyjności

Szanowni Państwo,

informujemy, że nowa wersja Bazy konkurencyjności – BK2021 jest uruchomiona od 18 sierpnia br. dostępna pod dotychczasowym adresem, tzn. https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/.

W tym samym dniu, stara wersja aplikacji (BK) zostaje zablokowana, a dostęp do niej jest możliwy poprzez adres: archiwum-bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/.

Od 18 sierpnia 2020 r. nie jest możliwe dodawanie nowych ogłoszeń poprzez archiwalną wersję strony.

Wersja szkoleniowa BK2021

W celu wsparcia przyszłych użytkowników, od dnia 24 lipca 2020 r. udostępniona jest wersja szkoleniowa nowej aplikacji. Adres aplikacji jest zamieszczony na obecnej stronie Bazy konkurencyjności (BK).

Pomocą dla użytkowników w zapoznaniu się z BK2021 są również trzy rodzaje instrukcji: instrukcja kontekstowa w samej aplikacji, instrukcje multimedialne oraz instrukcje w formie dokumentu.

Komunikaty odnośnie wdrożenia nowej aplikacji Baza konkurencyjności są zamieszczane na stronie aplikacji.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Komunikacie umieszczonym na stronie Programu: https://pl.plsk.eu/-/komunikat-o-uruchomieniu-nowej-aplikacji-bazy-konkurencyjnosci.

Wszystkie pytania i wątpliwości związane z uruchomieniem oraz funkcjonowaniem BK2021 prosimy kierować pod adres email: konkurencyjnosc@mfipr.gov.pl .

Skip to content