6.3.2024 – Frýdek-Místek – SZKOLENIE DLA WNIOSKODAWCÓW – FUNDUSZ MAŁYCH PROJEKTÓW w Euroregionie Beskidy

 

 

 

Wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosków projektowych w ramach „Funduszu Małych Projektów w Euroregionie Beskidy”, organizator – Region Beskydy  zaprasza na szkolenie dla wnioskodawców, które odbędzie się we środę 6 marca 2024 r. od godz. 9:30 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego we Frýdku-Místku, ul. Radniční 1148, Frýdek-Místek.
Więcej informacji znajduje się w zaproszeniu na szkolenie.

Działanie skierowane jest dla potencjalnych wnioskodawców Programu Interreg Czechy-Polska 2021 – 2027, przede wszystkim wnioskodawców zainteresowanych małymi projektami ukierunkowanymi na turystykę transgraniczną oraz współpracę instytucji i mieszkańców w czeskiej i polskiej części Euroregionu Beskidy. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani z podstawowymi zasadami działania „Funduszu Małych Projektów”, warunkami realizacji projektów zarówno w ramach wspieranych priorytetów, jak
i w ogłoszonych i planowanych naborach wniosków. W drugiej części szkolenia osoby zainteresowane dofinansowaniem z „Funduszu Małych Projektów” będą mogły konsultować swoje pomysły projektowe z zarządzającymi funduszem.

Zaproszenie na szkolenie.

Skip to content